Hry

Might & Magic: HEROES VII a unpacking zberateľskej edície hry

Might & Magic: HEROES sériu pozná azda každý, vrátane tých, čo prešli len okolo a možno zvažovali. Sedmička sa na trh dostala v roku 2015 nie iba ako klasická edícia, ale aj ako zaujímavá zberateľská edícia. Jej kúpu možno budete tiež zvažovať a nech už sa pre ňu rozhodnete buď z hráčskych, či doslova zberateľských pohnútok, potom vieme čo vás čaká. Jednoducho mimo len jednej hry a zážitku z neho máte pri zberateľskej edícií vecí viac a zážitkov viac.

Rozbaľovanie hry

Keď sa k vám dostane vytúžený balíček, čaká vás zaujímavo tvarovaná škatuľa v sivej grafike s gotickým vzhľadom. Akoby stará vitráž v okrúhlom stavebnom otvore na veku a rôzne zdobené ornamenty so stĺpmi na rohoch škatule tento imidž úspešne dotvárajú. Priesvitnými nálepkami istené veko odhalí vnútro celého balenia.

Heroes 7 collectors

Prvé si všimnete tarotové karty, knihu art booku a plastový obal ukrývajúci to hlavné, figúrku.

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Nechýba pochopiteľne ani hra samotná. Dva obrázky a soundtrack hudby používanej v hre. To asi pre prípad, že by sa hudba pri hraní zapáčila a túžil by som jej sprievod aj mimo hry.

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Artbook je zaujímavý. Kvalitou totiž pripomína kvalitné drahšie knihy. Tvrdá kvalitná väzba spája jednotlivé veľmi pekne graficky spracované a kvalitné snímky, obrázky návrhov a viacero postáv, ktoré v hre sú, alebo takmer boli. Pokiaľ by v takejto podobe vychádzali aj manuály k hrám, bola by to radosť čítať a vôbec vlastniť takúto edíciu hry.

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Figúrka má podľa údajov uvádzaných všade možne 26 centimetrov. Bojovník vybavený s mečom nemá pohyblivé ruky, ale to sa ani neočakáva. Zaujímavo má tvarovaný plášť, ktorý veje vo vetre. Hernom imaginárnom vetre. Pri skutočnom sa ani nepohne. Práve pre jeho tvarovanie má hra zrejme aj takto veľké balenie. Jednotlivé diely brnenia má samostatne tvarované a na postavu napájané, čo vyzerá zaujímavo a autenticky. Stojí pritom na podklade, ktorý tvorí aj rohatá hlava nepriateľa. Už jeho gesto je gesto víťaza. V balení sa hneď za figúrkou nachádza náhradná hlava. Pomocou nej máte z figúrky rovnakú postavu, no s prilbou.

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Zberateľská edícia Might and Magic HEROES VII

Stále v predaji

Hra je v predaji aj v zberateľskom prevedení ešte stále na Gameexpres.sk, dokonca a nebýva to zvykom, je už v zberateľskej verzii kompletne v češtine.

Pochopiteľne, všetky práva k fotografiám a obsahu sú vyhradené aj bez spomenutia tejto vety.

You may also like

More in:Hry