Novinky

Zoznámte sa s trpaslíkmi v hernej novinke The Dwarves

Herná novinka The Dwarves, ktorá sa k nám chystá už čoskoro, prinesie viacero zaujímavých postáv s ktorými si budete môcť zahrať. Oficiálne informácie pred vydaním hry predstavujú niektoré z postáv, ktoré budú patriť medzi najznámejšie.

The Dwarves PC

Boindil

Prvá z nich je Boindil Doubleblade. Jeden z najvernejších Tungdilových spoločníkov. Tento rýchly zbesilý bojovník je nesmierne mrštný a v bitke predbehne aj spojenca, ako aj protivníkov. Vďaka svojim dvom sekerám je statočný divoký Boindil dokonalý stroj na zabíjanie.

Rodario

Najvšestrannejším hrdinom z celej družiny je bezpochyby Rodario. Vďaka plameňometom a ďalším nástrojom sa Rodariovi darí držať nepriateľov v úctivej vzdialenosti. Ak sa k nemu aj napriek tomu priblíži, využije svoje vynikajúce herecké schopností, púčik začne predstierať smrť, alebo sa preoblečie za jedného zo svojich nepriateľov.

Narmora

Narmora, rýchla vrtká vrahyňa, sa špecializuje na zakrádanie sa a tichý neporozovaný prístup. Pomocou „tieňového kroku“ sa dokáže v okamihu objaviť kdekoľvek na bojisku, použiť jednu zo svojich smrtiacich schopností teleportovať sa späť skôr, než si jej bleskurýchly zásah ktokoľvek všimne.

Na trh prináša Comgad.cz

You may also like

More in:Novinky