Novinky

Dokonalý pretekársky zážitok na motorkách RIDE 4 je už v predaji

Spoločnosť Milestone dnes oznámila, že hra RIDE 4, najnovšia kapitola obľúbenej značky venovanej všetkým milovníkom dvoch kolies na PlayStation®4, Xbox One a Windows PC / STEAM, je na pultoch obchodov.

RIDE 4 sa pripravuje aj na novú generáciu konzol a vyjde na PlayStation®5 a Xbox Series X 21. januára 2021. Hráči, ktorí si kúpia verziu hry na PlayStation®4, si budú môcť stiahnuť verziu na PS5 ™ bez dodatočných poplatkov do 30. apríla 2021, vrátane všetkých už zakúpených DLC. Hráči, ktorí si kúpia verziu hry na Xbox One, si budú môcť automaticky stiahnuť verziu na Xbox Series X bez dodatočných poplatkov vďaka funkcii Smart Delivery.

Motorky ako originál

Vďaka špičkovej úrovni grafickej vernosti vdychuje RIDE 4 život autentickým a realistickým replikám tých najslávnejších motoriek. Všetky modely motoriek v RIDE 4 boli vytvorené od základov pomocou najpokročilejších technológií a originálnych CAD a 3D skenov skutočných modelov, a to vrátane tých najvzácnejších a najexkluzívnejších. Každý detail motorky bol verne reprodukovaný podľa skutočných predlôh. Dokonca aj kokpit je dokonalou reprodukciou originálu, a to ako dizajnom, tak dynamickými prvkami. Dáta na palubnej doske sa mení v reálnom čase – rýchlosť, teplota, kontrola trakcie … dokonca aj nádrž s olejom vibruje podľa pohybu motocykla! RIDE 4 vytvárali s láskou nadšenci do motoriek pre nadšencov do motoriek. Skenovanie tratí pomocou laseru a dronov umožní doposiaľ nevídanú úroveň presnosti, pokiaľ ide o reprodukciu tých najobľúbenejších a najznámejších tratí, takže hra ponúkne adrenalínovú jazdu po celom svete!

RIDE 4 obsahuje kompletne obnovený režim kariéry, ktorý hráča postaví pred rýchle výzvy po celom svete a vyvrcholí ultimátnym turnajom s najsilnejšími športovými motorkami, vrátane úplne nového režimu Endurance, ktorý predstavuje tú najťažšiu výzvu, ktorej môžu čeliť len tí najlepší virtuálny pretekári.

Realizmus vyššie než predtým

Vďaka tomuto novému hernému režime mohlo štúdio Milestone zvýšiť úroveň realizmu a autentickosti pomocou dynamického nasvietenie a poveternostných podmienok a zastávok v depe, kde sa hráči budú starať o pneumatiky a pohonné hmoty. Keď konkurencia pritvrdí, začne byť kľúčom k víťazstvu stratégie! A aby bol zážitok ešte unikátnejší, hráči majú prístup k niekoľkým nástrojom, vďaka ktorým si môžu vytvoriť vlastnú motorku a pretekárske oblečenie a upraviť si veľa mechanických súčastí svojho stroja.  Editor motocyklov obsahuje systém vrstiev, ktoré umožňujú použiť na motorku akýkoľvek obrázok, takže jediným limitom bude vaša tvorivosť! A úplne prvýkrát v tejto sérii umožní editor heliem a kombinéz každému pretekárovi ešte väčšie možnosti úprav. Všetok užívateľsky generovaný obsah je možné zdieľať online, aby s ním mohli pretekať aj vaši priatelia a komunita.

RIDE 4

Dostať sa v RIDE 4 na vrchol nie je nič ľahké, lebo konkurencia bude čím ďalej ťažšie vďaka autorskej technológii A.N.N.A., čo je skratka pre Artificial Neural Network Agent. Ide o revolučnú umelú inteligenciu založenú na neurálnych sieťach, ktorá umožňuje neuveriteľnú úroveň výzvy pre hráčov s múdrejšími a rýchlejšími súperovi.Režim pre viacerých hráčov teraz obsahuje dedikované servery, vďaka ktorým je hrateľnosť neuveriteľne plynulá a uspokojivá, takže sa hráči môžu sústrediť na to, čo je skutočne dôležité: na víťazstvo!Yamaha Motor, hlavný partner Milestone pre RIDE4, je ikonická a historická značka motocyklov s úžasným odkazom a slávnou históriou v tejto súťaži. Jej kľúčové hodnoty ako inovácia, vzrušenie, sebaistota, emócie a úzka väzba na zákazníkov dokonale zrkadlí víziu Milestone pri vývoji hry RIDE 4, v ktorej hráči z celého sveta zažijú autentické a strhujúce súťaže. RIDE 4 vychádza dnes, 8 októbra 2020 na PlayStation®4, Xbox One a Windows PC / STEAM.

 

You may also like

More in:Novinky