Novinky

Mafia 3 vychádza 7. októbra aj ako Deluxe a Collectors edícia

Mafia III má jasný termín vydania. Zatiaľ sa počíta s dátumom 7. október a veríme, že pôjde o definitívny dátum. Veď hra je už v podstate hotová a čaká ju náročná produkcia, ladenie a všetky tie veci, do ktorých nevidíme. Už dnes však vieme, že bude kompletne v anglickej alebo českej lokalizácii. O českom dabingu ešte nie je nikde reč, no skôr je to nepravdepodobné, ako pravdepodobné. To, čo o hre ešte vieme a týka sa to jej vydania, sú aj zaujímavosti ohľadom edícií. Hneď na začiatku totiž nepôjde len o klasickú verziu, ale na trhu sa objavia aj verzia Deluxe a zberateľská. Obe si stručne predstavíme.

Deluxe verzia

Obsahom Deluxe verzie, ktorej cena sa zatiaľ pohybuje nad 60 EUR, je DLC ponúkané k predobjednávkam ako predobjednávkový štandard. Nazýva sa DLC Rodinný úplatek a obsahuje tri zbrane a tri špeciálne vozidlá, ako inak American Muscles. Zatiaľ sa však k Deluxe verzii uvádza len Season pass a nič zásadné ako bonus navyše.

Na výber je verzia pre:  PC | XBOX One | Playstation 4

Zberateľská / collectors edition

Zberateľské edície ponúkajú vždy niečo navyše. Zatiaľ je predpoklad ceny do 100 EUR a mimo DLC predobjednávkového balíčka ako sa dočkáme aj v prípade Deluxe edície, sa budeme môcť tešiť zo Season Pass, zberateľského artbooku, zberateľských tlačených obrázkov, z vinylovej platne so soundtrackom a ešte ďalšieho neupresného materiálu. Radi však zoznam vecí upravíme, len čo sa spresní obsah jednotlivých predmetov.

Na výber je verzia pre:  PC | XBOX One | Playstation 4

Mafia 3 New Bordeaux

You may also like

More in:Novinky