Novinky

MXGP 2020 prinesie niekoľko herných režimov pre nadšencov pretekov

Na konci minulého týždňa spoločnosť Milestone oznámila MXGP 2020, nový diel obľúbenej série oficiálneho FIM Motocross World Championship, ktorý vyjde v krabicovej verzii 10. decembra na PlayStation®5 a digitálne tiež na PlayStation®4, Xbox One a Windows PC® / STEAM.  V hre MXGP 2020 si budete môcť naplno užiť vzrušenie aktuálnej sezóny MXGP, súťažiť s 68 pretekármi z kategórií MXGP aj MX2 na 19 okruhoch sezóny 2020.

Hráči budú začínať ako zelenáči a môžu si vybrať vlastnú cestu ku sláve: pridať sa k oficiálnemu tímu, alebo si založiť vlastnú.Nestačia vám oficiálne trate MXGP? Track Editor sa vracia so skvelými novými funkciami. Vďaka novej funkcii Heightmaps môžu hráči replikovať reálnu konfiguráciu tratí MX, ktoré sa často stavajú na kopcoch a horách – môžu tak pridať na realizme a vyskúšať si všetky výzvy, ktorým čelia skutoční jazdci počas pretekov. Na výber bude zo 4 rôznych druhov terénu, ktoré si hráči môžu upraviť – pláň, kameňolom, vinice a les – a vytvoriť tak trať svojich snov. Úplne nové vytvorené trate potom môžu zdieľať online.

Aby si hráči mohli užiť voľnú jazdu, sami alebo s priateľmi *, MXGP 2020 opäť prináša jednu z najobľúbenejších funkcií: Playground. Hráči môžu preveriť svoje pretekárske schopnosti v novom prostredí inšpirovanom nórskymi fjordami a tento rok môžu tiež slobodne jazdiť s 3 priateľmi*. A aby si si všetci mohli v Playgrounde užiť ešte viac zábavy, vracia sa obľúbený režim Waypoint, ktorý teraz umožňuje preteky až 4 hráčov.

Multiplayer a dalšie zmeny

Režim viacerých hráčov v MXGP 2020 bude posilnený o dedikované servery, ktoré zaistia herný zážitok bez lagov, a vďaka Race Director Mode* umožnia vytvárať úžasné online turnaje, kde budú hráči rozhodovať o štartových pozíciách, rozdávať sankcie alebo si vyberať, na ktorú kameru sa zameria.

MXGP 2020

V neposlednom rade sa bude v MXGP 2020 každý pretekár cítiť jedinečne vďaka viac než 10 000 predmetom, ktoré sú všetky licencované od viac ako 110 značiek zo sveta motocrossu. Nejde len o kozmetické úpravy: tiež si bude možné vylepšiť výkon motorky vďaka realistické replike rôznych súčastí.

*Táto funkcia bude dostupná až po vydaní.

Krabicová verzia MXGP 2020 pre PlayStation®5 vyjde 10. decembra 2020. Majitelia PlayStation®4, Xbox One a Windows PC® / STEAM si budú môcť zaobstarať verziu digitálne.

You may also like

More in:Novinky