NovinkyVývoj

Pozrite si aj vy tri nové videá z pripravovanej hry Cyberpunk 2077

CD PROJEKT RED odhalil tri videá, ktorá sa točia okolo chystanej hry Cyberpunk 2077. Tieto videá sa zameriavajú na životné cesty, zbrane a hudbu v hre a boli uvedené v druhej epizóde Night City Wire. Video Životné cesty podrobne rozoberá rôzne príbehové pozadia. Tie si hráči budú môcť vybrať pre V – hlavnú postavu hry Cyberpunk 2077. Každá cesta poskytuje iný úvod do Night City a ovplyvňuje zážitky V priebehu hry.

Pozrite sa na video Životné cesty

Video Nástroje skazy sa sústredí na rozmanitý arzenál hry Cyberpunk 2077. Ukážka predstavuje strelné, kontaktné aj kyberwarové zbrane. Odhaľuje celý rad spôsobov, ktorými sa hráči môžu zapojiť do priameho boja. Počas dobrodružstva v tom najnebezpečnejším meste temnej budúcnosti.

Pozrite sa na video Nástroje skazy

A do tretice všetko dobré, video Ako sa stať SAMURAI. Prináša zákulisné pohľad na to, ako švédska hardcore punková kapela Refused pomocou hudby vdychuje život chromrockovej legende SAMURAI. Tiež obsahuje rozhovor s členmi kapely a informácie o tvorivom procese, ktorý stojí za týmto stvárnením.

Pozrite sa na video Ako sa stať SAMURAI

Hráči, ktorí sa chcú do príbehu hry Cyberpunk 2077 ponoriť hlbšie, si môžu zaobstarať úplne novú knihu Svet hry Cyberpunk 2077. V ČR ju v priebehu novembra vydá nakladateľstvo Crew. Vytvorená je v spolupráci s Dark Horse Books. Taktiež bola predstavená prvá soška v rámci CD PROJEKT RED Gear na motívy hry Cyberpunk 2077 – Elitná zásahová jednotka Trauma Team. Tú si teraz môžete predobjednať.

Cyberpunk 2077 vyjde 19. novembra 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4, pričom verzia na Google Štádiá vyjde ešte tento rok. Hra bude prístupná na konzolách Xbox Series X a PlayStation 5, až tieto konzoly vyjdú. Neskôr bude dostupný bezplatný upgrade hry Cyberpunk 2077, ktorý bude využívať kompletné výhody hardvéru budúcej generácie, a to pre majiteľov verzií na Xbox One a PlayStation 4.

You may also like

More in:Novinky