NovinkyPlaystationXbox

Crysis Remastered Trilogy vychádza s vylepšením pre nové konzoly

Crysis Remastered Trilogy je optimalizovaná a vylepšená na konzole novej generácie. Takže hry Crysis sa budú dať hrať plynulejšie a lepšie ako kedykoľvek predtým. Pôvodné hry sa v priemere hrali v rozlíšení 720p a až s 30 FPS. Remaster Crysis sa na Xbox Series X a PlayStation 5 sa budú hrať medzi 1080p a 4K sa 60 FPS, a to vďaka dynamickému rozlíšeniu pre vynikajúci výkon na dnešnom hardvéri. Okrem výrazného zvýšenia výkonu bude Crysis Remastered Trilogy zahŕňať vylepšené nasvietenie a vizuálne vylepšené postavy, zbrane a prostredie, ako aj textúry vo vysokom rozlíšení kvôli krištáľovo čistej grafike.

Crysis Remastered trilogy picture

Porovnávacie videá na konzolách

„Máme radosť, že hráčom môžeme priniesť značku Crysis v podobe Crysis Remastered Trilogy.“ Povedal projektový vedúci Steffen Halbig. „Hráči sa môžu tešiť na to, že znovu prežijú dobrodružstvo sa strhujúci grafikou, plynulým počtom snímok a kvalitnými textúrami na platforme podľa svojej preferencie, a to s bleskovou hrateľnosť s 60 FPS dostupnou na PC a konzolách novej generácie. O celom rade ďalších grafických optimalizáciou ani nehovoriac. Odporúčame všetkým hráčom pozrieť sa na porovnávacie traileri, aby tieto rozdiely videli na vlastné oči“.

Playstation 3 vs Playstation 5

XBOX 360 vs XBOX X

Ešte pred vydaním, ktoré sa plánuje na 15. októbra, vydal Crytek porovnávacie videá, na ktorých môžete uvidieť rozdiel medzi Remaster na Xbox Series X proti pôvodným hrám na Xbox 360, a tiež trailer s porovnaním verzií na PlayStation 3 a PlayStation 5. Porovnanie pre PC verzii sa chystá už čoskoro. Vyššie sa môžete pozrieť na rozdiely vo verziách hry.

Crysis Remastered Trilogy vychádza na konzole PlayStation a Xbox 15. októbra.

Nintendo Switch dostane vlastnú verziu Crysis Remastered, vďaka ktorej hráči budú môcť získať exkluzívne bonusovú pohľadnicu. Táto verzia vyjde už 28. septembra

You may also like

More in:Novinky