Vývoj

Disney infinity už nie je nekonečné, koniec vývoja a online

Disney infinity, hra ku ktorej ste si mohli kúpiť rôzne Disney, Marvel ši Star Wars figúrky a v obchodoch samotné predavačky ani netušili na čo to je, mala úspech. Síce figúrky stáli vďaka nákladom na výrobu okolo 10 EUR, samotná hra bola výborná, často na niekoľko dní hrania a ak ste sa pripojili online, mali ste ešte ďalšie nekonečné možnosti.

Disney infinity

Tie nekonečné možnosti ste mali aj vždy, keď ste otvorili bez pripojenia vlastný režim Toy Box, v ktorom ste mohli postaviť čokoľvek z akýchkoľvek dielov zo svetov animovaných, filmových či medzihviezdnych príbehov hore vymenovaných značiek. Ibaže aj nekonečná hra má svoj koniec. Disney koncom júla oznámilo, že končí s vývojom. Ďalšie pokračovanie nebude a aj online komunita a multiplayer skončia.

Disney Infinity 4.0 nebude

Disney nebude ďalej vyvíjať Disney Infinity a hoci trojka je na trhu dva roky, postupne sa skončia online služby prekvapivo aj pre ňu. To sa však stane až 3. Marca. Už teraz sa však do nákupných možností nedostanú hráči, ktorí si svoju hru stiahli na mobil, do Apple TV, na počítač, alebo do iného rozhrania ako bezplatnú. Kupovaná hra Disney Infinity 2.0 alebo Disney Infinity 3.0 cez Steam bude funkčná naďalej, no v hre sa zruší 30. septembra možnosť online nakupovania a online multiplayeru. Po 30. septembri sa nebudú dať nahrávať nové Toy boxy – vystavané svety, no budú sa môcť sťahovať tie, ktoré boli nahrané. 3. marca však skončia aj tie.

Hre sa podrobnejšie venuje slovenská stránka DisneyInfinity.net

You may also like

More in:Vývoj