Novinky

Valentino Rossi The Game a MotoRanch VR46 po prvý krát v hre

Spoločnosť Milestone, najväčší taliansky vývojár videohier, zverejnila video venované exkluzívnemu okruhu MotoRanch VR46, ktorý si vôbec prvýkrát našiel cestu do pretekárskej hry. Valentino Rossi The Game vyjde už 16. júna na PlayStation®4, Xbox One® a Windows PC.Kopce a údolia Tavullia tvoria sugestívne prírodné prostredie exkluzívneho okruhu MotoRanch VR46, ktorý vôbec prvýkrát otvára svoje brány všetkým hráčom po celom svete.

Valentino Rossi the Game

MotoRanch predstavuje cvičisko pre Valentina Rossiho a pretekárov z VR46 Academy a skladá sa z niekoľkých rôznych okruhov, na ktorých môžete cvičiť jednu z najnáročnejších disciplín – plochú dráhu. Na špeciálne vytvorenom okruhu preteká na svojich motorkách 12 jazdcov pomocou techniky, ktorá sa skladá z driftovania s vyklonenou nohou kvôli vyváženiu a ktorá sa podobá motokrosu či supermotardu, ale zároveň sa líšia kvôli povrchu a prístupu. O výsledku pretekov rozhoduje schopnosť jazdcov, terén – ktorý sa líši podľa toho, či je jar alebo jeseň – a počasie.

Všetky tieto prvky na vás budú čakať v hre Valentino Rossi The Game, v ktorej budete môcť pretekať v 4 rôznych súťažiach: dritt, Alla Rovescia, EnduRanch a Americana, a to v rôznych poveternostných podmienok a dvoch rôznych osvetlenie: denné svetlo a západ slnka. Ale to nie je všetko! V rámci MotoRanch VR46 bude možné pretekať nielen s Valentinom Rossim, ale aj so všetkými pretekármi z VR46 Academy a „Valentinovým priateľmi“, medzi ktoré sa radia napríklad: Tony Cairoli, Alberto Tebaldi, Mauro Sanchin, Thomas Chareyre, Marco Belli, Mattia Pasini, Chad Reed, Guy Martin, Graziano Rossi, Filippo Scalby a Federico Fuligni.

Valentino Rossi The Game vyjde na PlayStation®4, Xbox One a Windows PC už 16. júna 2016. V Českej republike a na Slovensku ju vo svojej ponuke bude mať spoločnosť Comgad.

You may also like

More in:Novinky